طرح اسپانسرشیپ تحصیلی کودکان محروم

خیریه دانشجویی بهار در همکاری با جمعیت امام علی در ایران و خیریه پردیس در تورنتو طرح اسپانسرشیپ تحصیلی کودکان محروم را برگزار می‌کند. کودکان مورد حمایت، بدسرپرست یا بی‌سرپرست هستند و کمک‌های ماهیانه به طور مستقیم یا غیر مستقیم امکان تحصیل این کودکان نیازمند را فراهم می‌کند. انتخاب هر کودک توسط اسپانسر انجام می‌شود و گزارش وضعیت کودک و نحوه هزینه شدن مبلغ کمک هر سه ماه یکبار به اسپانسر ارسال خواهد شد. اگر علاقمندید که در این کار نیک شرکت کنید،‌ می‌توانید یکی از دو طرح زیر را انتخاب کنید. 

طرح اسپانسرشیپ تحصیلی خیریه پردیس
خیریه پردیس از طریق مددکارانی که در ایران فعال هستند، کودکانی را شناسایی می‌کند که از نظر تحصیلی مستعد‌اند اما در شرایط محروم به سر می‌برند. شما می‌توانید پرونده‌ی هر کودک را مشاهده کنید و در ج
هزینه‌ی ماهیانه حمایت از هر کودک ۳۵ دلار کاناداست که 
برای اسپانسرشیپ هر کودک تحت سرپرستی خیریه پردیس، ماهیانه ۳۵ دلار و هر کودک تحت سرپرستی جمعیت امام علی، ماهیانه ۵۰ دلار مورد نیاز است. افراد علاقه‌مند به این طرح می‌توانند تمامی مبلغ اسپانسرشیپ یا هر بخشی از مبلغ را ماهیانه پرداخت کنند. به طور مثال یک خیر می‌تواند فقط با ۷ دلار در ماه سهمی در اسپانسرشیپ یک کودک خیریه پردیس داشته باشد و بقیه مبلغ مورد نیاز توسط خیریه بهار از سایر خیرین جمع‌آوری خواهد شد.
‎در صورت علاقه‌مندی به شرکت در این طرح و یا اطلاع از جزییات بیشتر می‌توانید از طریق آدرس ایمیل و یا صفحه‌ی خیریه‌ بهار در اینستاگرام یا فیسبوک  با ما در ارتباط باشید.

University of Toronto,Toronto, ON, Canada

  • facebook
  • instagram

©2017 BY BAHAR CHARITY

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle