top of page
همانطور که می‌دانید  بحران ویروس کرونا‌

طرح اقتصادی نسیه معکوس 

همانطور که می‌دانید بحران ویروس کرونا‌ علاوه بر تاثیر بر سلامت جامعه، تبعات اقتصادی زیادی را به همراه داشته‌است و این موضوع در ایران حتی شدیدتر است. یکی از اقشاری که در این میان آسیب زیادی دیده‌است، کسب‌ و کارهای کوچکی‌اند که در حالت معمول درآمد اندک اما جاری داشته اند و حالا با کاهش مشتری‌ها در آستانه‌ی تعطیلی و ورشکستگی قرارگرفته‌اند. خیریه‌ بهار جهت کمک به ادامه حیات این کسب‌وکارها، تصمیم به برگزاری طرحی براساس ایده‌ی اقتصادی «نسیه معکوس» گرفته‌است. در این طرح شما محصولات کسب‌‌‌و‌کارها را پیش‌خرید می‌کنید تا بعد از بحران کرونا به دست شما برسد و با این کار به ادامه‌ی فعالیت مشاغل آسیب‌پذیر کمک می‌کنید.

در همین راستا، خیریه بهار فروشگاه آنلاینی آماده کرده که می‌توانید در آن محصولاتی زیبا و جذاب را پیش‌خرید کنید تا چندماه بعد به دست شما برسد. این محصولات عمدتاً توسط کسب‌وکارهای کوچک ایرانی تهیه شده که در این شرایط به اضطرار افتاده‌اند و توسط خیریه‌ها و افراد معتمد حاضر در ایران به ما .معرفی شده‌اند. برای دیدن محصولات این صفحه را ببینید. با مشارکت در طرح علاوه بر خرید هدیه‌ای برای آینده‌ی خودتان به ادامه حیات این مشاغل نیز کمک می‌کنید.

 

ما نهایت تلاش را به خرج میدهیم که محصولات در اسرع وقت به دست شما برسد اما با توجه به قابل‌ پیش‌بینی نبودن زمان اتمام این بحران،‌ رسیدن محصولات ممکن است تا ماه‌ها به تاخیر بیفتد. نحوه‌ی دلیوری محصولات به شما در آینده مشخص می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت طرح و این نکته که کسب‌وکارها در مرز شکست قرار دارند، احتمال اندکی وجود دارد که محصولات به دست شما نرسد و یا دقیقا با سفارش شما منطبق نباشد. امیدواریم با علم به اینکه با نیت کار خیر در این کار مشارکت می‌کنید این ریسک را بپذیرید.

 

در حال حاضر این طرح برای افرادی درحال اجراست که درخواست دلیوری در کانادا، بعضی شهرهای آمریکا و یا ایران را دارند. اما اگر در شهر و یا کشور محل سکونتتان فردی را می‌شناسید که برای هماهنگی انتقال محصولات با ما همکاری کند حتما به ما معرفی کنید تا در صورت امکان دامنه‌ي این کار خوب را به منطقه شما نیز گسترش دهیم.همچنین اگر مشاغلی را می‌شناسید که در نتیجه بحران کرونا به آستانه شکست رسیده‌اند‌ به صفحه ما معرفی کنید تا با بررسی شرایط و درصورت امکان با آن‌ها همکاری کنیم.

bottom of page